Os 6522 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žatec západ | 19.32 | 3 | |||
Žatec | 19.34 | 19.35 | 3 | ||
Tvršice | x | 19.39 | 19.39 | ||
Dolejší Hůrky | x | 19.42 | 19.42 | ||
Lišany u Žatce | 19.44 | 19.45 | 2 | ||
Postoloprty | 19.50 | 19.51 | 2 | ||
Výškov v Čechách | x | 19.55 | 19.55 | ||
Počerady | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Volevčice | x | 20.02 | 20.02 | ||
Obrnice | 20.11 | 20.12 | 2 | ||
Most | 20.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci