Os 6460 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 5.16 | 1 | |||
Svádov | x | 5.21 | 5.21 | ||
Valtířov | x | 5.23 | 5.23 | ||
Velké Březno | 5.26 | 5.27 | 3 | ||
Malé Březno nad Labem | x | 5.29 | 5.29 | ||
Těchlovice | x | 5.34 | 5.34 | ||
Boletice nad Labem | 5.38 | 5.39 | 2 | ||
Křešice u Děčína | x | 5.42 | 5.42 | ||
Děčín-Staré Město | x | 5.44 | 5.44 | ||
Děčín východ | 5.49 | 5.50 | 1 | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci