Os 6410 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 8.18 | 1/1 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 8.21 | 8.21 | |||
Otradovice | 8.24 | 8.25 | |||
Stará Boleslav | 8.28 | 8.28 | 3 | ||
Dřísy | 8.32 | 8.33 | 2 | ||
Ovčáry | 8.35 | 8.35 | |||
Všetaty | 8.40 | 8.42 | 2/1 | ||
Malý Újezd | 8.47 | 8.47 | |||
Mělník | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Mělník-Mlazice | 8.54 | 8.54 | |||
Liběchov | 8.58 | 8.59 | 3 | ||
Štětí | 9.04 | 9.04 | 5 | ||
Hoštka | 9.10 | 9.10 | 4 | ||
Polepy | 9.15 | 9.16 | 4 | ||
Křešice u Litoměřic | 9.19 | 9.20 | |||
Litoměřice město | 9.24 | 9.26 | |||
Velké Žernoseky | 9.30 | 9.30 | 3 | ||
Libochovany | 9.35 | 9.36 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 9.47 | 9.48 | 2 | ||
Ústí nad Labem západ | 9.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci