Os 6409 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 10.03 | 5 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 10.07 | 10.08 | 3 | ||
Libochovany | 10.19 | 10.20 | |||
Velké Žernoseky | 10.25 | 10.25 | 4 | ||
Litoměřice město | 10.29 | 10.31 | |||
Křešice u Litoměřic | 10.35 | 10.36 | |||
Polepy | 10.39 | 10.39 | 3 | ||
Hoštka | 10.44 | 10.45 | 3 | ||
Štětí | 10.50 | 10.51 | 4 | ||
Liběchov | 10.55 | 10.56 | 4 | ||
Mělník-Mlazice | 11.00 | 11.00 | |||
Mělník | 11.03 | 11.04 | 2 | ||
Malý Újezd | 11.07 | 11.07 | |||
Všetaty | 11.13 | 11.14 | 2/2 | ||
Ovčáry | 11.18 | 11.19 | |||
Dřísy | 11.21 | 11.21 | 3 | ||
Stará Boleslav | 11.25 | 11.26 | 2 | ||
Otradovice | 11.29 | 11.29 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 11.32 | 11.33 | |||
Lysá nad Labem | 11.37 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci