Os 6003 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.50 | 1/1 | |||
Srní u České Lípy | 6.56 | 6.57 | 3 | ||
Jestřebí | 7.00 | 7.01 | 1 | ||
Staré Splavy | 7.05 | 7.05 | |||
Doksy | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Okna | 7.14 | 7.15 | 2 | ||
Bezděz | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | x | 7.26 | 7.26 | ||
Bělá pod Bezdězem | 7.30 | 7.30 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | x | 7.34 | 7.34 | ||
Malá Bělá | x | 7.39 | 7.39 | ||
Bakov nad Jizerou | 7.42 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci