Os 5706 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 6.10 | ||||
Nová Paka město | 6.14 | 6.15 | |||
Nová Paka | 6.16 | 6.26 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 6.34 | 6.34 | |||
Lázně Bělohrad | 6.37 | 6.40 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 6.44 | 6.44 | |||
Ostroměř | 6.51 | 7.01 | 2 | ||
Ohnišťany | 7.06 | 7.06 | |||
Nový Bydžov | 7.16 | 7.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 7.26 | 7.27 | |||
Lovčice obec | 7.34 | 7.34 | |||
Slibovice | 7.36 | 7.36 | |||
Běrunice | 7.38 | 7.38 | |||
Městec Králové | 7.44 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci