Os 5645 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.21 | 1 | |||
Hradec Králové zastávka | 16.24 | 16.25 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 16.27 | 16.29 | 3 | ||
Blešno | 16.34 | 16.34 | |||
Třebechovice pod Orebem | 16.38 | 16.41 | 2 | ||
Petrovice nad Orlicí | 16.46 | 16.46 | |||
Týniště nad Orlicí | 16.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci