Os 5344 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 14.15 | 2 | |||
Holetín | x | 14.19 | 14.19 | ||
Vojtěchov | x | 14.24 | 14.24 | ||
Pokřikov | x | 14.25 | 14.25 | ||
Žďárec u Skutče | 14.32 | 14.33 | 4 | ||
Prosetín | x | 14.35 | 14.35 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 14.40 | 14.40 | ||
Horka u Chrudimi | x | 14.46 | 14.46 | ||
Chrast u Chrudimi | 14.49 | 14.50 | 4 | ||
Zaječice | x | 14.53 | 14.53 | ||
Slatiňany | 14.58 | 14.59 | 2 | ||
Chrudim | 15.03 | 15.06 | 3 | ||
Medlešice | 15.10 | 15.13 | 1 | ||
Staré Jesenčany | 15.16 | 15.16 | |||
Pardubice závodiště | 15.20 | 15.20 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.24 | 15.40 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci