Os 5339 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 21.02 | 2 | |||
Pardubice závodiště | x | 21.06 | 21.06 | ||
Staré Jesenčany | x | 21.09 | 21.09 | ||
Medlešice | x | 21.13 | 21.13 | ||
Chrudim zastávka | x | 21.16 | 21.16 | ||
Chrudim | 21.18 | 21.19 | 3 | ||
Slatiňany | 21.23 | 21.24 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 21.33 | 21.34 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | x | 21.37 | 21.37 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 21.43 | 21.43 | ||
Prosetín | x | 21.47 | 21.47 | ||
Žďárec u Skutče | 21.50 | 21.51 | 4 | ||
Pokřikov | x | 21.58 | 21.58 | ||
Vojtěchov | x | 22.00 | 22.00 | ||
Holetín | x | 22.05 | 22.05 | ||
Hlinsko v Čechách | 22.10 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci