Os 5335 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 19.02 | 3 | |||
Pardubice závodiště | x | 19.06 | 19.06 | ||
Staré Jesenčany | x | 19.09 | 19.09 | ||
Medlešice | x | 19.13 | 19.13 | ||
Chrudim zastávka | x | 19.16 | 19.16 | ||
Chrudim | 19.18 | 19.19 | 3 | ||
Slatiňany | 19.23 | 19.24 | 3 | ||
Chrast u Chrudimi | 19.32 | 19.33 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | x | 19.36 | 19.36 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 19.42 | 19.42 | ||
Prosetín | x | 19.46 | 19.46 | ||
Žďárec u Skutče | 19.49 | 19.49 | 4 | ||
Pokřikov | x | 19.56 | 19.56 | ||
Vojtěchov | x | 19.59 | 19.59 | ||
Holetín | x | 20.03 | 20.03 | ||
Hlinsko v Čechách | 20.08 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci