Os 5333 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.42 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.45 | 17.49 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 17.53 | 17.53 | |||
Staré Jesenčany | 17.56 | 17.56 | |||
Medlešice | 18.00 | 18.00 | 1 | ||
Chrudim zastávka | 18.03 | 18.03 | |||
Chrudim | 18.05 | 18.12 | 3 | ||
Slatiňany | 18.17 | 18.18 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 18.26 | 18.28 | 3 | ||
Horka u Chrudimi | 18.31 | 18.31 | |||
Vrbatův Kostelec | 18.38 | 18.38 | |||
Prosetín | 18.42 | 18.42 | |||
Žďárec u Skutče | 18.45 | 18.48 | 4 | ||
Pokřikov | x | 18.55 | 18.55 | ||
Vojtěchov | x | 18.57 | 18.57 | ||
Holetín | x | 19.02 | 19.02 | ||
Hlinsko v Čechách | 19.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci