Os 5323 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďárec u Skutče | 4.18 | 4 | |||
Pokřikov | 4.28 | 4.28 | |||
Vojtěchov | 4.30 | 4.30 | |||
Holetín | 4.37 | 4.37 | |||
Hlinsko v Čechách | 4.42 | 4.45 | 3 | ||
Vítanov | 4.48 | 4.49 | |||
Stružinec | 4.54 | 4.54 | |||
Ždírec nad Doubravou | 5.00 | 5.01 | 3 | ||
Sobíňov | 5.05 | 5.06 | |||
Bílek | 5.09 | 5.09 | |||
Chotěboř | 5.15 | 5.22 | 2 | ||
Rozsochatec | 5.29 | 5.30 | 2 | ||
Břevnice | 5.36 | 5.36 | |||
Havlíčkův Brod | 5.43 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci