..: Trasa vlaku Os 5323 - JŘ 2011 :..
Os 5323
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Žďárec u Skutče   4.18 4
  Pokřikov  4.28 4.28 
  Vojtěchov  4.30 4.30 
  Holetín  4.37 4.37 
  Hlinsko v Čechách  4.42 4.45 3
  Vítanov  4.48 4.49 
  Stružinec  4.54 4.54 
  Ždírec nad Doubravou  5.00 5.01 3
  Sobíňov  5.05 5.06 
  Bílek  5.09 5.09 
  Chotěboř  5.15 5.22 2
  Rozsochatec  5.29 5.30 2
  Břevnice  5.36 5.36 
  Havlíčkův Brod  5.43  5

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci