Os 5311 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.41 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.44 | 13.47 | 2 | ||
Chrudim | 14.01 | 14.02 | 3 | ||
Slatiňany | 14.06 | 14.08 | 4 | ||
Zaječice | x | 14.13 | 14.13 | ||
Chrast u Chrudimi | 14.16 | 14.16 | 3 | ||
Horka u Chrudimi | x | 14.19 | 14.19 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 14.25 | 14.25 | ||
Prosetín | x | 14.29 | 14.29 | ||
Žďárec u Skutče | 14.32 | 14.35 | 3 | ||
Pokřikov | x | 14.42 | 14.42 | ||
Vojtěchov | x | 14.45 | 14.45 | ||
Holetín | x | 14.50 | 14.50 | ||
Hlinsko v Čechách | 14.54 | 15.02 | 2 | ||
Vítanov | x | 15.05 | 15.05 | ||
Stružinec | x | 15.11 | 15.11 | ||
Ždírec nad Doubravou | 15.16 | 15.21 | 3 | ||
Sobíňov | x | 15.26 | 15.26 | ||
Bílek | x | 15.29 | 15.29 | ||
Chotěboř | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Rozsochatec | 15.41 | 15.42 | 2 | ||
Břevnice | x | 15.47 | 15.47 | ||
Havlíčkův Brod | 15.53 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci