..: Trasa vlaku Os 5309 - JŘ 2011 :..
Os 5309
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Pardubice-Rosice nad Labem   12.32 3
  Pardubice závodiště  12.36 12.36 
  Staré Jesenčany  12.39 12.39 
  Medlešice  12.43 12.44 2
  Chrudim zastávka  12.46 12.46 
  Chrudim  12.48 12.50 3
  Slatiňany  12.55 12.56 4
  Zaječice x13.01 13.01 
  Chrast u Chrudimi  13.04 13.04 4
  Horka u Chrudimi x13.07 13.07 
  Vrbatův Kostelec x13.14 13.14 
  Prosetín x13.18 13.18 
  Žďárec u Skutče  13.21 13.25 4
  Pokřikov x13.32 13.32 
  Vojtěchov x13.34 13.34 
  Holetín x13.39 13.39 
  Hlinsko v Čechách  13.44 13.58 3
  Vítanov x14.02 14.02 
  Stružinec x14.07 14.07 
  Ždírec nad Doubravou  14.12 14.14 3
  Sobíňov x14.18 14.18 
  Bílek x14.21 14.21 
  Chotěboř  14.26 14.31 2
  Rozsochatec  14.38 14.39 2
  Břevnice x14.44 14.44 
  Havlíčkův Brod  14.50  5

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci