Os 5308 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 16.08 | 5 | |||
Břevnice | x | 16.13 | 16.13 | ||
Rozsochatec | 16.19 | 16.20 | 2 | ||
Chotěboř | 16.27 | 16.32 | 2 | ||
Bílek | x | 16.36 | 16.36 | ||
Sobíňov | x | 16.39 | 16.39 | ||
Ždírec nad Doubravou | 16.44 | 16.45 | 3 | ||
Stružinec | x | 16.50 | 16.50 | ||
Vítanov | x | 16.56 | 16.56 | ||
Hlinsko v Čechách | 17.00 | 17.01 | 3 | ||
Holetín | x | 17.05 | 17.05 | ||
Vojtěchov | x | 17.10 | 17.10 | ||
Pokřikov | x | 17.11 | 17.11 | ||
Žďárec u Skutče | 17.18 | 17.32 | 3 | ||
Prosetín | x | 17.34 | 17.34 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 17.39 | 17.39 | ||
Horka u Chrudimi | x | 17.45 | 17.45 | ||
Chrast u Chrudimi | 17.48 | 17.49 | 4 | ||
Slatiňany | 17.58 | 18.01 | 4 | ||
Chrudim | 18.06 | 18.08 | 4 | ||
Chrudim zastávka | 18.11 | 18.11 | |||
Medlešice | 18.13 | 18.14 | 1 | ||
Staré Jesenčany | 18.17 | 18.17 | |||
Pardubice závodiště | 18.21 | 18.21 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.24 | 18.35 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci