..: Trasa vlaku Os 5308 - JŘ 2011 :..
Os 5308
Řazení vlaku: 814 + 810 + 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Havlíčkův Brod   16.08 5
  Břevnice x16.13 16.13 
  Rozsochatec  16.19 16.20 2
  Chotěboř  16.27 16.32 2
  Bílek x16.36 16.36 
  Sobíňov x16.39 16.39 
  Ždírec nad Doubravou  16.44 16.45 3
  Stružinec x16.50 16.50 
  Vítanov x16.56 16.56 
  Hlinsko v Čechách  17.00 17.01 3
  Holetín x17.05 17.05 
  Vojtěchov x17.10 17.10 
  Pokřikov x17.11 17.11 
  Žďárec u Skutče  17.18 17.32 3
  Prosetín x17.34 17.34 
  Vrbatův Kostelec x17.39 17.39 
  Horka u Chrudimi x17.45 17.45 
  Chrast u Chrudimi  17.48 17.49 4
  Slatiňany  17.58 18.01 4
  Chrudim  18.06 18.08 4
  Chrudim zastávka  18.11 18.11 
  Medlešice  18.13 18.14 1
  Staré Jesenčany  18.17 18.17 
  Pardubice závodiště  18.21 18.21 
  Pardubice-Rosice nad Labem  18.24 18.35 2
  Pardubice hlavní nádraží  18.38  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci