..: Trasa vlaku Os 5307 - JŘ 2011 :..
Os 5307
Řazení vlaku: 810 + 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Pardubice hlavní nádraží   11.41 2
  Pardubice-Rosice nad Labem  11.44 11.49 2
  Pardubice závodiště x11.53 11.53 
  Staré Jesenčany x11.56 11.56 
  Medlešice  12.00 12.01 2
  Chrudim zastávka x12.04 12.04 
  Chrudim  12.06 12.07 4
  Slatiňany  12.11 12.12 4
  Zaječice x12.17 12.17 
  Chrast u Chrudimi  12.20 12.21 4
  Horka u Chrudimi x12.24 12.24 
  Vrbatův Kostelec x12.30 12.30 
  Prosetín x12.35 12.35 
  Žďárec u Skutče  12.37 12.38 4
  Pokřikov x12.45 12.45 
  Vojtěchov x12.48 12.48 
  Holetín x12.53 12.53 
  Hlinsko v Čechách  12.57 13.02 2
  Vítanov x13.06 13.06 
  Stružinec x13.11 13.11 
  Ždírec nad Doubravou  13.16 13.17 3
  Sobíňov x13.22 13.22 
  Bílek x13.25 13.25 
  Chotěboř  13.29 13.35 3
  Rozsochatec  13.42 13.43 2
  Břevnice x13.48 13.48 
  Havlíčkův Brod  13.54  5

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci