..: Trasa vlaku Os 5305 - JŘ 2011 :..
Os 5305
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Pardubice-Rosice nad Labem   9.30 3
  Chrudim  9.42 9.43 3
  Slatiňany  9.47 9.48 4
  Zaječice x9.53 9.53 
  Chrast u Chrudimi  9.56 9.57 4
  Horka u Chrudimi x10.00 10.00 
  Vrbatův Kostelec x10.06 10.06 
  Prosetín x10.11 10.11 
  Žďárec u Skutče  10.13 10.20 4
  Pokřikov x10.27 10.27 
  Vojtěchov x10.29 10.29 
  Holetín x10.34 10.34 
  Hlinsko v Čechách  10.39 11.06 2
  Vítanov x11.09 11.09 
  Stružinec x11.15 11.15 
  Ždírec nad Doubravou  11.20 11.21 3
  Sobíňov x11.25 11.25 
  Bílek x11.28 11.28 
  Chotěboř  11.33 11.34 3
  Rozsochatec  11.41 11.42 2
  Břevnice x11.47 11.47 
  Havlíčkův Brod  11.53  5

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci