Os 5304 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 12.12 | 5 | |||
Břevnice | x | 12.17 | 12.17 | ||
Rozsochatec | 12.23 | 12.24 | 2 | ||
Chotěboř | 12.31 | 12.32 | 3 | ||
Bílek | x | 12.37 | 12.37 | ||
Sobíňov | x | 12.40 | 12.40 | ||
Ždírec nad Doubravou | 12.44 | 12.46 | 2 | ||
Stružinec | x | 12.51 | 12.51 | ||
Vítanov | x | 12.56 | 12.56 | ||
Hlinsko v Čechách | 13.00 | 13.01 | 3 | ||
Holetín | x | 13.06 | 13.06 | ||
Vojtěchov | x | 13.10 | 13.10 | ||
Pokřikov | x | 13.12 | 13.12 | ||
Žďárec u Skutče | 13.19 | 13.23 | 3 | ||
Prosetín | x | 13.25 | 13.25 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 13.30 | 13.30 | ||
Horka u Chrudimi | x | 13.36 | 13.36 | ||
Chrast u Chrudimi | 13.40 | 13.42 | 3 | ||
Zaječice | x | 13.45 | 13.45 | ||
Slatiňany | 13.50 | 13.52 | 4 | ||
Chrudim | 13.56 | 14.08 | 2 | ||
Chrudim zastávka | x | 14.10 | 14.10 | ||
Medlešice | 14.13 | 14.14 | 1 | ||
Staré Jesenčany | x | 14.17 | 14.17 | ||
Pardubice závodiště | x | 14.21 | 14.21 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 14.24 | 14.35 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci