Os 5303 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.44 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.47 | 7.49 | 3 | ||
Pardubice závodiště | x | 7.53 | 7.53 | ||
Staré Jesenčany | x | 7.56 | 7.56 | ||
Medlešice | 8.00 | 8.00 | 1 | ||
Chrudim | 8.04 | 8.05 | 3 | ||
Slatiňany | 8.10 | 8.11 | 4 | ||
Zaječice | x | 8.16 | 8.16 | ||
Chrast u Chrudimi | 8.19 | 8.20 | 3 | ||
Horka u Chrudimi | x | 8.23 | 8.23 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 8.30 | 8.30 | ||
Prosetín | x | 8.34 | 8.34 | ||
Žďárec u Skutče | 8.37 | 8.41 | 4 | ||
Pokřikov | x | 8.48 | 8.48 | ||
Vojtěchov | x | 8.51 | 8.51 | ||
Holetín | x | 8.56 | 8.56 | ||
Hlinsko v Čechách | 9.00 | 9.01 | 3 | ||
Vítanov | x | 9.05 | 9.05 | ||
Stružinec | x | 9.10 | 9.10 | ||
Ždírec nad Doubravou | 9.15 | 9.16 | 3 | ||
Sobíňov | x | 9.21 | 9.21 | ||
Bílek | x | 9.24 | 9.24 | ||
Chotěboř | 9.29 | 9.33 | 2 | ||
Rozsochatec | 9.40 | 9.41 | 2 | ||
Břevnice | x | 9.46 | 9.46 | ||
Havlíčkův Brod | 9.52 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci