..: Trasa vlaku Os 5302 - JŘ 2011 :..
Os 5302
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Havlíčkův Brod   10.17 5
  Břevnice x10.22 10.22 
  Rozsochatec  10.28 10.28 2
  Chotěboř  10.35 10.36 3
  Bílek x10.41 10.41 
  Sobíňov x10.44 10.44 
  Ždírec nad Doubravou  10.48 10.49 3
  Stružinec x10.54 10.54 
  Vítanov x10.59 10.59 
  Hlinsko v Čechách  11.03 11.04 3
  Holetín x11.09 11.09 
  Vojtěchov x11.13 11.13 
  Pokřikov x11.15 11.15 
  Žďárec u Skutče  11.22 11.23 3
  Prosetín x11.25 11.25 
  Vrbatův Kostelec x11.30 11.30 
  Horka u Chrudimi x11.36 11.36 
  Chrast u Chrudimi  11.39 11.40 4
  Zaječice x11.43 11.43 
  Slatiňany  11.48 11.49 3
  Chrudim  11.54 11.55 3
  Chrudim zastávka x11.57 11.57 
  Medlešice  12.00 12.03 1
  Staré Jesenčany x12.06 12.06 
  Pardubice závodiště x12.11 12.11 
  Pardubice-Rosice nad Labem  12.15 12.17 3
  Pardubice hlavní nádraží  12.20  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci