Os 5133 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Meziměstí | 12.47 | ||||
Březová u Broumova | x | 12.51 | 12.51 | ||
Bohdašín | x | 12.53 | 12.53 | ||
Teplice nad Metují | 12.57 | 12.58 | |||
Dědov | x | 13.02 | 13.02 | ||
Česká Metuje | x | 13.04 | 13.04 | ||
Žďár nad Metují | x | 13.07 | 13.07 | ||
Police nad Metují | 13.11 | 13.17 | 1 | ||
Hronov zastávka | x | 13.20 | 13.20 | ||
Hronov | 13.23 | 13.24 | 2 | ||
Velké Poříčí | x | 13.26 | 13.26 | ||
Náchod-Malé Poříčí | x | 13.29 | 13.29 | ||
Náchod-Běloves | x | 13.31 | 13.31 | ||
Náchod | 13.35 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci