Os 4914 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 15.13 | 2 | |||
Žabčice | 15.17 | 15.17 | |||
Hrušovany u Brna | 15.20 | 15.24 | 2 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 15.27 | 15.28 | |||
Rajhrad | 15.31 | 15.32 | |||
Popovice u Rajhradu | 15.34 | 15.35 | |||
Modřice | 15.38 | 15.39 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.46 | 15.55 | II | ||
Brno-Židenice | 15.58 | 15.59 | |||
Brno-Lesná | 16.04 | 16.05 | |||
Brno-Královo Pole | 16.08 | 16.08 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 16.11 | 16.11 | |||
Česká | 16.15 | 16.16 | |||
Kuřim | 16.19 | 16.19 | 3/2 | ||
Čebín | 16.24 | 16.25 | |||
Hradčany | 16.27 | 16.28 | |||
Tišnov | 16.31 | 16.33 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 16.37 | 16.38 | |||
Řikonín | 16.41 | 16.41 | 1/2 | ||
Níhov | 16.45 | 16.46 | |||
Vlkov u Tišnova | 16.50 | 16.50 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 16.53 | 16.54 | |||
Ořechov | 16.57 | 16.57 | |||
Křižanov | 17.02 | 17.03 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 17.08 | 17.09 | 1/2 | ||
Laštovičky | 17.13 | 17.13 | |||
Ostrov nad Oslavou | 17.17 | 17.17 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 17.25 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci