Os 4910 | |
Řazení vlaku: 263 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 11.13 | 1/1 | |||
Žabčice | 11.17 | 11.17 | |||
Hrušovany u Brna | 11.20 | 11.24 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 11.27 | 11.28 | |||
Rajhrad | 11.31 | 11.32 | |||
Popovice u Rajhradu | 11.34 | 11.35 | |||
Modřice | 11.38 | 11.39 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.46 | 11.55 | II | ||
Brno-Židenice | 11.58 | 11.59 | |||
Brno-Lesná | 12.04 | 12.05 | |||
Brno-Královo Pole | 12.08 | 12.08 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 12.11 | 12.11 | |||
Česká | 12.15 | 12.16 | |||
Kuřim | 12.19 | 12.19 | 3/2 | ||
Čebín | 12.24 | 12.25 | |||
Hradčany | 12.27 | 12.28 | |||
Tišnov | 12.31 | 12.33 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 12.37 | 12.38 | |||
Řikonín | 12.41 | 12.41 | 1/2 | ||
Níhov | 12.45 | 12.46 | |||
Vlkov u Tišnova | 12.50 | 12.50 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 12.53 | 12.54 | |||
Ořechov | 12.57 | 12.57 | |||
Křižanov | 13.02 | 13.03 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 13.08 | 13.09 | 1/2 | ||
Laštovičky | 13.13 | 13.13 | |||
Ostrov nad Oslavou | 13.17 | 13.17 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 13.25 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci