Os 4843 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náměšť nad Oslavou | 10.13 | 1 | |||
Kralice nad Oslavou | 10.20 | 10.21 | 1 | ||
Rapotice | 10.28 | 10.31 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 10.35 | 10.35 | |||
Zastávka u Brna | 10.41 | 10.42 | 3 | ||
Rosice u Brna | 10.45 | 10.45 | |||
Tetčice | 10.48 | 10.49 | 3 | ||
Omice | 10.53 | 10.53 | |||
Střelice | 10.57 | 10.58 | 2 | ||
Brno-Horní Heršpice | 11.07 | 11.07 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.12 | VI |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci