Os 4751 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 15.43 | 1/2 | |||
Doubravice nad Svitavou | 15.48 | 15.49 | |||
Rájec-Jestřebí | 15.52 | 15.52 | 2 | ||
Blansko město | 15.56 | 15.57 | |||
Blansko | 15.59 | 16.04 | 2 | ||
Adamov zastávka | 16.10 | 16.10 | |||
Adamov | 16.12 | 16.13 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 16.16 | 16.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 16.21 | 16.21 | |||
Brno-Židenice | 16.28 | 16.29 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.33 | 16.40 | II | ||
Brno-Chrlice | 16.49 | 16.50 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 16.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci