Os 4628 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 16.10 | 1B | |||
Ladná | 16.16 | 16.17 | |||
Podivín | 16.20 | 16.21 | 2 | ||
Rakvice | 16.24 | 16.24 | |||
Zaječí | 16.27 | 16.28 | 2 | ||
Šakvice | 16.33 | 16.34 | 1/3 | ||
Popice | 16.37 | 16.37 | |||
Pouzdřany | 16.40 | 16.41 | |||
Vranovice | 16.44 | 16.46 | 1/2 | ||
Žabčice | 16.50 | 16.50 | |||
Hrušovany u Brna | 16.53 | 16.54 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 16.57 | 16.58 | |||
Rajhrad | 17.01 | 17.02 | |||
Popovice u Rajhradu | 17.04 | 17.05 | |||
Modřice | 17.08 | 17.09 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.17 | 17.25 | II | ||
Brno-Židenice | 17.28 | 17.29 | |||
Brno-Lesná | 17.34 | 17.35 | |||
Brno-Královo Pole | 17.38 | 17.38 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 17.41 | 17.41 | |||
Česká | 17.45 | 17.46 | |||
Kuřim | 17.49 | 17.49 | 3/2 | ||
Čebín | 17.54 | 17.55 | |||
Hradčany | 17.57 | 17.58 | |||
Tišnov | 18.01 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci