Os 4334 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 7.02 | ||||
Bojkovice | 7.04 | 7.05 | 2/3 | ||
Záhorovice | 7.08 | ||||
Nezdenice | 7.11 | 3 | |||
Šumice | 7.14 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 7.18 | 7.19 | 3 | ||
Uherský Brod | 7.23 | 7.25 | 3 | ||
Havřice | 7.28 | ||||
Hradčovice | 7.33 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.38 | ||||
Vésky | 7.41 | ||||
Kunovice | 7.45 | 7.47 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 7.50 | 7.52 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.58 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci