Os 4273 | |
Řazení vlaku: 362 + 4xBee272 + Apee141 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 6.05 | 2 | |||
Hrušky zastávka | 6.12 | 6.12 | |||
Moravská Nová Ves | 6.15 | 6.16 | 1/2 | ||
Lužice | 6.20 | 6.20 | 1/4 | ||
Hodonín | 6.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci