Os 4225/4 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 4.33 | 3 | |||
Hrušky zastávka | 4.40 | 4.40 | |||
Moravská Nová Ves | 4.43 | 4.44 | 1/2 | ||
Lužice | 4.48 | 4.48 | 1/4 | ||
Hodonín | 4.52 | 4.56 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 5.00 | 5.00 | |||
Rohatec | 5.02 | 5.03 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 5.08 | 5.09 | 2 | ||
Moravský Písek | 5.12 | 5.13 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 5.15 | 5.15 | |||
Nedakonice | 5.20 | 2 | |||
Kostelany nad Moravou | 5.23 | ||||
Staré Město u Uherského Hradiště | 5.26 | 5.28 | 2 | ||
Huštěnovice | 5.32 | 2 | |||
Spytihněv | 5.36 | ||||
Napajedla | 5.39 | 2/3 | |||
Otrokovice | 5.43 | 5.45 | 2/4 | ||
Tlumačov | 5.50 | 1 | |||
Záhlinice | 5.53 | ||||
Hulín | 5.56 | 5.59 | 3/3 | ||
Břest | 6.02 | 6.02 | |||
Říkovice | 6.05 | 1/2 | |||
Horní Moštěnice | 6.08 | 6.09 | |||
Přerov | 6.14 | 6.20 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 6.26 | 6.27 | |||
Brodek u Přerova | 6.30 | 6.30 | 1/2 | ||
Grygov | 6.35 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 6.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci