Os 4044 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 10.00 | 3 | |||
Věžky | 10.06 | 10.06 | 1 | ||
Chropyně | 10.11 | 10.15 | 3 | ||
Kojetín | 10.19 | 10.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 10.23 | 10.24 | |||
Němčice nad Hanou | 10.27 | 10.28 | 2 | ||
Nezamyslice | 10.33 | 10.35 | 3 | ||
Chvalkovice na Hané | 10.39 | 10.39 | |||
Ivanovice na Hané | 10.42 | 10.42 | 3 | ||
Hoštice-Heroltice | x | 10.44 | 10.44 | ||
Vyškov na Moravě | 10.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster