..: Trasa vlaku Os 4044 - JŘ 2011 :..
Os 4044
Řazení vlaku: 842  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Přerov   10.00 3
  Věžky  10.06 10.06 1
  Chropyně  10.11 10.15 3
  Kojetín  10.19 10.20 3
  Měrovice nad Hanou  10.23 10.24 
  Němčice nad Hanou  10.27 10.28 2
  Nezamyslice  10.33 10.35 3
  Chvalkovice na Hané  10.39 10.39 
  Ivanovice na Hané  10.42 10.42 3
  Hoštice-Heroltice x10.44 10.44 
  Vyškov na Moravě  10.50  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci