Os 4027 | |
Řazení vlaku: 842 + 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 + Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.25 | I | |||
Rousínov | 20.53 | 20.54 | 2 | ||
Luleč | 21.00 | 21.01 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 21.06 | 21.07 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 21.14 | 21.15 | 3 | ||
Nezamyslice | 21.21 | 21.22 | 3 | ||
Němčice nad Hanou | 21.26 | 21.27 | 3 | ||
Kojetín | 21.33 | 21.34 | 3 | ||
Kroměříž | 21.44 | 21.46 | 2 | ||
Hulín | 21.54 | 22.02 | 2/2 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 22.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci