Os 3836 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 22.30 | ||||
Olomouc-Nové Sady | 22.34 | 22.34 | |||
Nemilany | 22.36 | 22.36 | |||
Kožušany | 22.39 | 22.39 | |||
Blatec | 22.41 | 22.45 | 1 | ||
Vrbátky | 22.49 | 22.50 | 2 | ||
Kraličky | 22.52 | 22.52 | |||
Vrahovice | 22.55 | 22.55 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 22.59 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci