Os 3778 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 10.01 | 3 | |||
Lupěné | x | 10.05 | 10.05 | ||
Hoštejn | x | 10.10 | 10.10 | ||
Tatenice | x | 10.15 | 10.15 | ||
Krasíkov | x | 10.18 | 10.18 | ||
Žichlínek | x | 10.21 | 10.21 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | x | 10.26 | 10.26 | ||
Rudoltice v Čechách | 10.29 | 10.36 | 1/1 | ||
Třebovice v Čechách | 10.43 | 10.44 | 2 | ||
Česká Třebová | 10.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci