Os 3723/2 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 17.22 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 17.26 | 17.28 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 17.30 | 17.31 | |||
Kojetín | 17.34 | 17.35 | 3 | ||
Chropyně | 17.39 | 17.40 | 4 | ||
Věžky | 17.45 | 17.46 | 1 | ||
Přerov | 17.52 | 18.04 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 18.10 | 18.11 | |||
Brodek u Přerova | 18.14 | 18.14 | 1/1 | ||
Grygov | 18.19 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 18.25 | 18.37 | |||
Štěpánov | 18.44 | 18.45 | 2 | ||
Střeň | 18.49 | 18.49 | |||
Červenka | 18.53 | 18.54 | 2 | ||
Moravičany | 19.01 | 19.01 | 2 | ||
Mohelnice | 19.04 | 19.05 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 19.09 | 19.09 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 19.15 | 19.35 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 19.37 | 19.37 | |||
Postřelmov | 19.41 | 19.42 | 1 | ||
Bludov | 19.44 | 19.46 | 2/3 | ||
Šumperk | 19.52 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci