Os 3642 | |
Řazení vlaku: 2x843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 22.07 | 3/5 | |||
Nový Malín | x | 22.13 | 22.13 | ||
Hrabišín | x | 22.20 | 22.20 | ||
Libina | 22.25 | 22.25 | 2 | ||
Nová Hradečná | x | 22.32 | 22.32 | ||
Troubelice zastávka | x | 22.34 | 22.34 | ||
Troubelice | 22.37 | 22.38 | 3 | ||
Uničov | 22.43 | 22.47 | 4 | ||
Uničov zastávka | x | 22.50 | 22.50 | ||
Újezd u Uničova | 22.54 | 22.54 | 1 | ||
Mladějovice | x | 22.59 | 22.59 | ||
Babice u Šternberka | x | 23.03 | 23.03 | ||
Šternberk | 23.07 | 23.09 | 3 | ||
Štarnov | x | 23.13 | 23.13 | ||
Bohuňovice | 23.16 | 23.17 | 2 | ||
Hlušovice | x | 23.21 | 23.21 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 23.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci