Os 3633 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.47 | ||||
Hlušovice | 13.53 | 13.53 | |||
Bohuňovice | 13.57 | 13.58 | 3 | ||
Štarnov | 14.01 | 14.02 | |||
Šternberk | 14.07 | 14.08 | 2 | ||
Babice u Šternberka | 14.11 | 14.11 | |||
Mladějovice | 14.15 | 14.15 | |||
Újezd u Uničova | 14.20 | 14.21 | 1 | ||
Uničov zastávka | 14.24 | 14.24 | |||
Uničov | 14.29 | 14.32 | 4 | ||
Troubelice | 14.37 | 14.37 | 3 | ||
Troubelice zastávka | 14.41 | 14.42 | |||
Nová Hradečná | 14.44 | 14.44 | |||
Libina | 14.52 | 14.53 | 2 | ||
Hrabišín | 14.59 | 15.00 | |||
Nový Malín | 15.06 | 15.06 | |||
Šumperk | 15.13 | 2B/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci