Os 3515 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 19.16 | 3 | |||
Česká Ves | x | 19.20 | 19.20 | ||
Česká Ves bazén | x | 19.22 | 19.22 | ||
Písečná | 19.29 | 19.30 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | x | 19.32 | 19.32 | ||
Mikulovice | 19.37 | 19.39 | 3 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 20.18 | 20.26 | 2 | ||
Třemešná ve Slezsku | 20.34 | 20.35 | 2 | ||
Město Albrechtice | 20.40 | 20.41 | 3 | ||
Linhartovy | x | 20.46 | 20.46 | ||
Krásné Loučky | x | 20.49 | 20.49 | ||
Krnov | 20.55 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci