Os 3424 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.43 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.48 | 16.48 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 16.54 | 16.54 | 1 | ||
Horní Suchá | 16.57 | 16.57 | |||
Havířov-Suchá | 17.00 | 17.00 | |||
Havířov | 17.04 | 17.05 | 2 | ||
Šenov | 17.08 | 17.08 | |||
Ostrava-Bartovice | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 17.17 | 17.19 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 17.23 | 17.24 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 17.30 | 17.41 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 17.44 | 17.44 | |||
Děhylov | 17.48 | 17.58 | 1 | ||
Jilešovice | 18.01 | 18.01 | |||
Háj ve Slezsku | 18.05 | 18.06 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 18.09 | 18.09 | |||
Mokré Lazce | 18.11 | 18.11 | |||
Štítina | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Opava-Komárov | 18.17 | 18.18 | 1/3 | ||
Opava východ | 18.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci