Os 3417 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 12.27 | 1 | |||
Opava-Komárov | 12.31 | 12.31 | 1/3 | ||
Štítina | 12.34 | 12.35 | 2 | ||
Mokré Lazce | 12.38 | 12.38 | |||
Lhota u Opavy | 12.40 | 12.40 | |||
Háj ve Slezsku | 12.43 | 12.44 | 3 | ||
Jilešovice | 12.47 | 12.48 | |||
Děhylov | 12.51 | 12.51 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 12.55 | 12.56 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 13.00 | 13.12 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 13.18 | 13.19 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 13.23 | 13.29 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 13.34 | 13.34 | 1 | ||
Šenov | 13.37 | 13.37 | |||
Havířov | 13.41 | 13.42 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 13.45 | 13.45 | |||
Horní Suchá | 13.48 | 13.48 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13.50 | 13.51 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.56 | 13.57 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.02 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci