Os 2623/2 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šluknov | 6.00 | 2 | |||
Valdek | x | 6.06 | 6.06 | ||
Rumburk | 6.12 | 6.16 | 2 | ||
Krásná Lípa | 6.22 | 6.23 | 2 | ||
Krásná Lípa město | x | 6.25 | 6.25 | ||
Rybniště | 6.29 | 6.30 | 3 | ||
Chřibská | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Jedlová | 6.43 | 6.45 | 4 | ||
Kytlice | x | 6.51 | 6.51 | ||
Mlýny | 6.54 | 6.59 | 2 | ||
Horní Kamenice | x | 7.05 | 7.05 | ||
Česká Kamenice | 7.08 | 7.10 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | x | 7.14 | 7.14 | ||
Markvartice | x | 7.19 | 7.19 | ||
Dolní Habartice | x | 7.22 | 7.22 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 7.26 | 7.28 | 2 | ||
Malá Veleň | x | 7.31 | 7.31 | ||
Březiny u Děčína | x | 7.34 | 7.34 | ||
Děčín východ | 7.39 | 7.40 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 7.44 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci