Os 2559 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.20 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 21.24 | 21.25 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 21.28 | 21.29 | |||
Praha-Hostivař | 21.33 | 21.34 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 21.36 | 21.37 | |||
Praha-Uhříněves | 21.39 | 21.40 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 21.43 | 21.43 | |||
Říčany | 21.46 | 21.47 | 1 | ||
Světice | 21.50 | 21.51 | |||
Strančice | 21.54 | 21.55 | 1/2 | ||
Mnichovice | 21.58 | 21.58 | |||
Mirošovice u Prahy | 22.01 | 22.02 | |||
Senohraby | 22.04 | 22.04 | 2 | ||
Čtyřkoly | 22.08 | 22.08 | |||
Pyšely | 22.10 | 22.11 | |||
Čerčany | 22.13 | 22.14 | 2 | ||
Mrač | 22.16 | 22.16 | |||
Benešov u Prahy | 22.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci