Os 2543 | |
Řazení vlaku: 2x451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.20 | 4 | |||
Praha-Vršovice | 16.24 | 16.25 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 16.28 | 16.29 | |||
Praha-Hostivař | 16.33 | 16.34 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 16.36 | 16.37 | |||
Praha-Uhříněves | 16.39 | 16.40 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 16.43 | 16.43 | |||
Říčany | 16.46 | 16.47 | 1 | ||
Světice | 16.50 | 16.51 | |||
Strančice | 16.54 | 16.55 | 1/2 | ||
Mnichovice | 16.58 | 16.58 | |||
Mirošovice u Prahy | 17.01 | 17.02 | |||
Senohraby | 17.04 | 17.04 | 2 | ||
Čtyřkoly | 17.08 | 17.08 | |||
Pyšely | 17.10 | 17.11 | |||
Čerčany | 17.13 | 17.14 | 2 | ||
Mrač | 17.16 | 17.16 | |||
Benešov u Prahy | 17.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci