Os 2542 | |
Řazení vlaku: 451 + 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 16.33 | 2 | |||
Mrač | 16.39 | 16.39 | |||
Čerčany | 16.42 | 16.43 | 1 | ||
Pyšely | 16.45 | 16.45 | |||
Čtyřkoly | 16.47 | 16.48 | |||
Senohraby | 16.51 | 16.52 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 16.54 | 16.54 | |||
Mnichovice | 16.57 | 16.58 | |||
Strančice | 17.01 | 17.02 | 2/3 | ||
Světice | 17.05 | 17.05 | |||
Říčany | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 17.12 | 17.13 | |||
Praha-Uhříněves | 17.16 | 17.16 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 17.19 | 17.19 | |||
Praha-Hostivař | 17.22 | 17.22 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 17.26 | 17.26 | |||
Praha-Vršovice | 17.31 | 17.32 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.36 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci