Os 2521 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.20 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 9.24 | 9.25 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 9.28 | 9.29 | |||
Praha-Hostivař | 9.33 | 9.34 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 9.36 | 9.37 | |||
Praha-Uhříněves | 9.39 | 9.40 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 9.43 | 9.43 | |||
Říčany | 9.46 | 9.47 | 1 | ||
Světice | 9.50 | 9.51 | |||
Strančice | 9.54 | 9.55 | 1/2 | ||
Mnichovice | 9.58 | 9.58 | |||
Mirošovice u Prahy | 10.01 | 10.02 | |||
Senohraby | 10.04 | 10.04 | 2 | ||
Čtyřkoly | 10.08 | 10.08 | |||
Pyšely | 10.10 | 10.11 | |||
Čerčany | 10.13 | 10.14 | 2 | ||
Mrač | 10.16 | 10.16 | |||
Benešov u Prahy | 10.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci