Os 24729 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chornice | 19.36 | 2 | |||
Nectava | x | 19.41 | 19.41 | ||
Šubířov | x | 19.48 | 19.48 | ||
Dzbel | 19.54 | 20.05 | 2 | ||
Jesenec | x | 20.07 | 20.07 | ||
Konice | 20.11 | 20.12 | |||
Křemenec | x | 20.16 | 20.16 | ||
Čunín | x | 20.18 | 20.18 | ||
Stražisko | x | 20.22 | 20.22 | ||
Ptení | 20.26 | 20.29 | 1./2 | ||
Zdětín u Prostějova | x | 20.33 | 20.33 | ||
Lutotín | x | 20.38 | 20.38 | ||
Kostelec na Hané | 20.42 | 20.43 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 20.49 | 20.50 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 20.53 | 21.00 | 3 | ||
Vrahovice | 21.03 | 21.03 | |||
Kraličky | 21.06 | 21.06 | |||
Vrbátky | 21.09 | 21.09 | 2 | ||
Blatec | 21.13 | 21.14 | 2 | ||
Kožušany | 21.16 | 21.16 | |||
Nemilany | 21.19 | 21.19 | |||
Olomouc-Nové Sady | 21.21 | 21.21 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 21.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci