Os 24725 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dzbel | 19.05 | 2 | |||
Jesenec | x | 19.07 | 19.07 | ||
Konice | 19.11 | 19.12 | |||
Křemenec | x | 19.16 | 19.16 | ||
Čunín | x | 19.18 | 19.18 | ||
Stražisko | x | 19.22 | 19.22 | ||
Ptení | 19.26 | 19.29 | 1./2 | ||
Zdětín u Prostějova | x | 19.33 | 19.33 | ||
Lutotín | x | 19.38 | 19.38 | ||
Kostelec na Hané | 19.42 | 19.43 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 19.49 | 19.50 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 19.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci