Os 24718 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 16.02 | 3 | |||
Prostějov místní nádraží | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 16.12 | 16.14 | 2 | ||
Lutotín | 16.18 | 16.18 | |||
Zdětín u Prostějova | 16.23 | 16.23 | |||
Ptení | 16.28 | 16.31 | 1./1 | ||
Stražisko | 16.35 | 16.35 | |||
Čunín | 16.40 | 16.40 | |||
Křemenec | 16.42 | 16.42 | |||
Konice | 16.48 | 16.49 | |||
Jesenec | 16.53 | 16.53 | |||
Dzbel | 16.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci